Ајде малце да се насмееме :D

Дискусија во 'Канта' започната од My.Cloud, 25 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. My.Cloud

  My.Cloud Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  59
  Ајде бре малце да се насмееме!Со вицеви,демотивации,фб киксови,мемиња,стрипови :D! Покажете се и вие колку сте вицкасти ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.749
  Допаѓања:
  53.484
  Пол:
  Женски
  Има теми за демотивација, вицови, 9gag и се друго во насмевка. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.