Ајшен (Bugünün Saraylısı) [Канал5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 25 декември 2014.

 1. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  530
  Пол:
  Женски
  Не верувам дека ќе продолжат со снимање. Актерот што го глуми Саваш веќе глуми во друга серија
   
 2. teffi.tkm

  teffi.tkm Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  34
  Mnogu ubava serija zal mi e sto e nedovrsena bi sakala da ja najdam knigata spored koja e serijata i da ja procitam