1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ај нека биде интересно и забавно :)

Дискусија во 'Канта' започната од poppie, 30 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poppie

  poppie Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  759
  Допаѓања:
  6.496
  Најискрено незнаев каде да напишам ваква тема.. А сепак мислам, а и видов дека има многу креативни души на форумов.. Па така да ајде да напишеме некакви интересни топици со кои се привлекуваат машките... Се надевам дека не е досадно... Еве мене ми текнаа неколку, но бидеќи немам време за многу ќе допишам после...

  Не зборови.. Дела! ... Има машки кои ми се свиѓаат .. Има машки што ми се само другари .. А има машки што се во посебна категорија :D


  Па ајде напишете и вие некој топик.. Фала однапред ....!
   
 2. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Кога отварате тема, искажете мислење, побарајте совет или поставете прашање. Темите треба да поттикнуваат дискусија.
  Од првото мислење на оваа тема, воопшто не станува јасно за што се работи, а и насловот е несоодветен, па затоа е заклучена.

  Ве молам подобро формулирајте ги првите мислења, за да бидат поразбирливи.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.