1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

А1 телевизија...

Дискусија во 'Канта' започната од tamy, 25 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tamy

  tamy Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  3
  Што мислите за тоа што се случува моментално пред просторијата на А1 телевизија... ?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема во политика и настани. Актуелни политички настани, таму се зборува за ова.
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.