babylove овошни кашички

БАКЛАВА

Дискусија во 'Канта' започната од bestrasnost123, 5 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  се извинувам но другарка ми е голем фан на баклава не можам да најдам рецепти за баклава па се прашував дали некој ке ми прати посебно ја сака онаа со афион а таа неможам никаде да ја најдам отворив тема бидејки е убаво да си размениме рецепти и да си приготвиме интересни баклави од се и сешто по дома :) ПС.Ако сум зезнала со темава слободно заклучете ја позз.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.