1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

БРАДА или НЕ кај машките?

Дискусија во 'Канта' започната од Diamondkiss, 13 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  38
  Некои жени ги сакаат мажите со малку подрасната брада, но сигурно се повеќе на број оние кои многу повеќе сакаат мазно машко лице. Вие во кои спаѓате? :P
   
 2. N.Kety

  N.Kety Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  1.219
  Допаѓања:
  1.763
  Дефинитивно без брада,ме боцка и ме боли кога на дечко ми му е подрасната брадата :D :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.931
  Допаѓања:
  66.065
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.