1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бабини-Деветини

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  што мислите вие? :D
  верувате ли :?: :D
  зззззз :*
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  ваууу колку интересна тема :D
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.001
  Ваууу кој клуч сега ќе падне тука :D Малечка, пред да шлапаш по форумов, погледни како треба и што треба да се прави за да нема непотребни проблеми. :)
   
 4. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  хаха Ај да не бидеме офф да си кажеме
  ја не верувам а вие?

  julie 77 зашто клуч?
   
 5. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  Ај сепак да бидеме офф топик. Зошто отвараш безврска теми?!
  Пред некој ден Џастин и Селена, сега Бабини Деветини...
   
 6. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.001
  Зашто тетките "лоши" :wasntme: , тука на форумов не дозволуваат да се отвараат теми без врска. Ме сфаќаш? :)
   
 7. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.333
  Стефи, ти не си бабина, ама си даветина. :D
   
 8. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  hahha dobro neka stavj kluc i vetuvam ne stavam vekje temi bez vrska izvinete :D
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.