Бадникари, кај кого падна паричката?

Дискусија во 'Религија' започната од Gordana10, 6 јануари 2010.

 1. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  451
  Пол:
  Женски
  кај мајка ми
   
 2. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  6.813
  Пол:
  Женски
  Кај татко ми
   
 3. Sweet Harmony

  Sweet Harmony Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2020
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски