babylove овошни кашички

Базална температура

Дискусија во 'Бременост' започната од mande111, 6 февруари 2011.

 1. pikabu5

  pikabu5 Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2020
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  282
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, дали некој има искуство со базалнава температура? И ако може да ми пише да се исконсултирам ..
   
 2. Saba08

  Saba08 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  834
  Пол:
  Женски
  Прашај, што те интересира?