1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бакарен накит со магнети

Дискусија во 'Канта' започната од Ekijeki, 31 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ekijeki

  Ekijeki Активен член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали некој е упатен како делува бакарниот накит со магнети? Има ли некој користено и доколку има би сакала да знам дали имало некаков здравствен бенефит од тоа?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.