1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Баксуз луѓе

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Leksi, 8 октомври 2014.

  1. Leksi

    Leksi Активен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2012
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Dali nekogas ste pomislile deka Nekoi luge vi se baksuz I vi nosat losa sreka?
    Imam Edna drugarka sto vleze vo mojot zivot pred 2 godini, I super si se druzime, ama imam custvo kako se da mi trgna Naopaku od togas.
    Rabotno pole, zdravje, finansii, vrska so decko se vo nadolna linija da odi. Se sum nervozna, neraspolozena, se po doktori nesto me boli a ustvari Nemam pricina.
    Kako losa energija da me opkruzila.
    Neznam so da mislam, Nikogas ne sum veruvala mnogu vo gatacki, bajacki ill pa magii AMA pa za ova I Nemam objasnuvanje.

    Ve molam spodelete ako ste se nasle vo vakva situacija xxxx
     
  2. presiosa1

    presiosa1 Активен член

    Се зачлени на:
    15 март 2014
    Пораки:
    72
    Допаѓања:
    11
    Baksuz Luge .... Negativna energija

    да сум помислила дека некои луѓе имаат во нив некаква енергија што се твое ти зема...јас имам една другарка која кога се дружевме јас бев таа која немаше среќа..неможев дечко да фатам...кога замина во странство мислам дека животот ми се промени си фатив и дечко и некако се беше подруго...и сега се дружам со неа но не до тој степен како што бевме пред 4 год..немам објаснување на таа тема зошто стврно незнам..мислам дека тоа е од љубомора....почни да ја избегнуваш,тргни се од неа ке видиш дека ке ти се смени се....
     
  3. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.369
    Допаѓања:
    9.304
    Пол:
    Женски
    Па постојат мое мислење...
     
  4. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.052
    Допаѓања:
    76.053
    Пол:
    Женски
    Мајка ми е таква. Постојано за нешто лошо мисли, секогаш гледа на темната наместо на светлата страна. Со такво мислење и го привлекува лошото и цел живот ни е за никаде.
     
  5. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Јас мислам дека постојат само позитивни и негативни луѓе, зависно од начинот на размислување и однесување.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.