1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Балкански скандалозни јавни фаци

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од referentka, 15 јануари 2019.

 1. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.703
  Допаѓања:
  322.367
  Јавните личности од секогаш се поврзани со разни скандали, било од професионалниот или приватниот живот.
  Често осамнуваат компромитирачки фотографии, снимки од интимни моменти, шотови од непристојни комуникации..

  Одамна Северина и Сузана Манчиќ го потресоа Балканот.
  Денес позади скоро секој актер-ка или пејач-ка стои скандал-че.

  Деновиве Карлеуша е актуелна....

  Да ги ,,обелодениме,, скандалите :D за кои сме чуле и разбрале.
  Сочни детали, пикантни сликиипораки...се е добредојдено:)
   
  На Milobebence, kikkki, CameliaMiller и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Од Карлеуша умрев значи вчера:rofl::rofl:
   
  На cresa-jagoda, Shmizla94, Kimberly11 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.757
  Допаѓања:
  19.220
  Пол:
  Женски
  И јас видов :ninja: каков секси маж има , нашла со малиот да си играат сајбер секс (facepalm)
   
  На MonMon, Milobebence, Animali и 2 други им се допаѓа ова.
 4. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  9.591
  Пол:
  Женски
  Па и таа не бира. Сега пу пу не важи аха да ! Читав како се правда дека сликата со полов орган не била нејзина она имала младеж таму :rofl::rofl::rofl::drunk:
   
 5. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Сликиве пази фотошоп се а нејзината постелнина се гледа, а од на типот сликата колешка и ја пратила:rofl:на крај ќе испадне нејзини се сликите ама и ги украле:rofl:
   
  На Justicija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.757
  Допаѓања:
  19.220
  Пол:
  Женски
  Колку е блесава дури од неговиот полов орган покажа слика , као демек некоја другарка и ја пратила сликата :rofl:
  Еден и имаше коментирано Знаеме дека не си ти на сликите туку е Наташа Беквалац :rofl::rofl:
   
  На VedaG10 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sandrin4

  Sandrin4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  1.409
  Допаѓања:
  6.196
  Пол:
  Женски
  Таа успеа Кариќ вереникот на времето со телохранител да го изневерит.
   
  На Elinora и VedaG10 им се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.565
  Допаѓања:
  320.583
  Пол:
  Женски
  а тој па еден ‘лепотан’ шо беше |((Карич).
   
  На lovemme, buba4e89, didisi и 3 други им се допаѓа ова.
 9. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.177
  Допаѓања:
  47.299
  Пол:
  Женски
  Дајте линк да видам тоа за Карлеуша :D
   
 10. cimparka

  cimparka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2018
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  997
  Пол:
  Женски
  Иди на фб кај неа, ама некои постови ги избришала веќе.
  Ама од целата таа фама, најчудна ми е женава од дотичниов. Ужасно е колку некои жени немаат самопочит и трпат вакви јавни понижувања.
  А тој вол, со жена и дете, фраер се прави објавувајќи голи снимки од швалерката...
   
  Последна измена: 15 јануари 2019
  На Victorian, cresa-jagoda, Tanjamm и 6 други им се допаѓа ова.
 11. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.177
  Допаѓања:
  47.299
  Пол:
  Женски
  А сликите негде може да се видат по некои портали? Барав ама не најдов.
   
 12. cimparka

  cimparka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2018
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  997
  Пол:
  Женски
  На The_boy и anastasijaki им се допаѓа ова.
 13. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.930
  Допаѓања:
  224.107
  Пол:
  Женски
  Очигледно се зацапал па гајле му е...

  а мажов на карлеуша може слободно да дојде да го потешам малце :$
   
  На Chanell*, sanjaeva, Milobebence и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.168
  Допаѓања:
  177.076
  Пол:
  Женски
  :rofl:
  :puke: Ама и Огнењ грдо пајче.
  Уствари и грдото пајче е поубаво од него.
  Друг збор ќе употребам грубијан.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. lovestoneddd

  lovestoneddd Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  4.245
  Допаѓања:
  39.587
  Пол:
  Женски
  Случајов со ЈК само покажува колкава е родовата нееднаквост на Балканов. И двајцата се во брак со деца, а единствената нападната страна, силувана медиумски е ЈК. За 'фраериштево' нема ни еден грд збор, напротив, ќе го крунисаат уште малце. Уште еден доказ како неверството полесно му се простува на машкиот пол, или пак воопшто не се простува, јер нема што да се прости, не се ни смета како нешто лошо и недозволиво.
   
  На staycalm, Sannelaa, Кена Рис и 73 други им се допаѓа ова.
 16. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.092
  Допаѓања:
  13.242
  Пол:
  Женски
  :bow:

  Од коментарите на нејзините постови искрено ми се згади, што луѓе ќе бевме.
  Па и лајкови, лајкови на коментарите илјадници.
  Што гнаса од луѓе ќе бевме да се чудиш, за сеир гледање и мерак им е како на некој животот и бракот му се распаѓа.

  А повеќе од пола од нив правеле и погнасни работи, само не се јавни фаци па да се крене галама.

  А спортистов грд бе, кај грд па и идиот бил, на туѓа сметка си се прослави.
   
  На Кена Рис, Oleeenka, violetblue и 10 други им се допаѓа ова.
 17. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  412
  Пол:
  Машки
  Нека ја уништат! Исто и фраериштето. Би мислеле со време.

  Се прашувам да не ја присилил на нешто....
   
  Последна измена од модератор: 16 јануари 2019
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.092
  Допаѓања:
  13.242
  Пол:
  Женски
  Е него го величат, само нејзе ја газат!
  Кој не е грешен? Можеби ти? Можеби некој друг од форумот?

  Тој што никогаш не згрешил нека зборува слободно!

  Под грешење се подразбира и мисла, збор и дело!
   
  На candy.cane, ludamaja10, Justicija и 6 други им се допаѓа ова.
 19. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.092
  Допаѓања:
  13.242
  Пол:
  Женски
  Не те разбрав што сакаш да кажеш?
   
 20. lovestoneddd

  lovestoneddd Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  4.245
  Допаѓања:
  39.587
  Пол:
  Женски
  Нема ништо подолно од експонирање на нечија интима.
  Најниско нешто што можеш да и направиш на друга особа. Зошто и со која цел сето ова ? Убаво му било додека се криел како п**** и уживал, а сега ќе уништува туѓ живот, заради сопствен интерес т.е добивање публицитет.
  Трагично е што за него нема да прочиташ ниту еден лош збор, великан го направија.
  А уствари е само петле, со мизерна кариера и очајничка потреба за внимание.
   
  На staycalm, SexiLy, Chanell* и 23 други им се допаѓа ова.