1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Банирани корисници

Дискусија во 'За форумот' започната од Mihajlo, 29 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.452
    Пол:
    Женски
    Може, ти предложи ,администраторите ќе ги разгледаат мислењата на тој член и ќе пресудат.
     
  2. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    Епа еве Купидон...тие што беа со мене на чет мислам дека ќе се согласат..Па нека одлучат админките... ;)
     
  3. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
  4. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Се согласувам, Купидон може слободно.
     
  5. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Ирена во мислењата нема ништо, но на четот кажува разни безобразлуци. :x
     
  6. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.452
    Пол:
    Женски
    Купидон многу ме потсеќа на еротик, исти коментари, исти мислења...
     
  7. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Да искористам прилика да прашам зошто preetygirl-J не е банирана ?
     
  8. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    И мене баш ме интересира истото ?? :o Заканување и навреди!?...ццц невиденоо..
     
  9. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    и менеееееее девојката толку не ми се допадна како коментираше тоа е страшно нешто.
     
  10. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Пак се зафативте со мене гледам??? Зашто јас да бидам банирана, кога темата со провинција, имаше во 80 и повеќе % вулгарност и навреди...А, тоа за мојата закана, јас тоа на празно не го кажав..тоа ќе биде остварено и нема никаква врска со форумот тоа...На друго место ќе си биде тоа решено :x А, зашто некој не каже како јас бев исмејувана и понижувана на таа тема, од причина што никој не ми го сфати правилно постот, добро 2-3 форумџики само, кои имаат аналитичен дух и не патат од комплекси :!:
     
  11. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    Темата постои,нека одлучат админките ;)
     
  12. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Добро девојче, ќе си дадам за право да ти искоментирам. Не значи дека ако некој не се согласува со тебе НА ФОРУМ кој е јавно средство за дискусија и место каде секој може своето да си го каже дека пати истиот од комплекси. Разграничи си ги поимите. И ова ти го кажувам со најдобра намера. Значи ФОРУМ Е! Форум. Ф О Р У М. Место каде што секој има право да си го каже своето мислење и да го брани својот став.
     
  13. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Конкретни навреди како твоите немаше никаде, а за бан ги задоволуваш сите услови. Твојата закана ја напиша на форумов и има врска со него и те како. Јас ти го сфатив првиот пост во потполност, а по вториот те сфатив всушност каква личност си. Пак ќе напоменам, сите критериуми за бан ги исполни и ништо не си проазлична од сите нас на форумов, што би се случило сите така да се навредувавме и понижувавме ?
    Премногу неправилно би било кон другите банирани корисници доколку девојкава не добие бан, нема посебни привилегии.
    И предлагам и да се разгледаат мислењата и на Марија (рандом бројка), бидејќи таа беше провокаторот кој ја почна кавгата.
     
  14. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Па и не само од комплекси, туку и недостаток на аналитичност има тука...Па и да бидам банирана, лелелее се стресов :lol: :lol: :lol: Ама администраторкиве ми изгледаат како паметни девојки и рационални и објективни, па нека донесат они заклучок, ама пред тоа добро да ми ги прочитаат постовите и да видат, кој прв почна со навреди и вулгарности...И нека се стават на мое место, некој да искористи семејна трагедија, за да си ги лечи фрустрациите во животот..Еее тогаш нека ми стават бан слободно...А, за заканите, реков дека на друго место тоа ќе биде решено, јас веќе ги информирав моите "надлежни' за тоа и случајот ќе биде решен ,само сајтов фемина нема никаква врска со тоа да има..На друго поле ќе проблемот ќе ми биде решен... :hai:
     
  15. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.707
    Допаѓања:
    150.441
    Леле ај ве молам...не почнувајте,нека си бркаат работа администраторките,чумким со идеалот за оро сте се фатиле...ќе испадне и Маневски и е дедо,што ќе правиме,на суд ќе не даде,а ја знаете изреката,кадија те тужи,кадија те суди,подобел крај ќе извлечеме,зошто гледам и кантар извади да мери кој прв почнал...
    Не го разгорувајте подфорумов,има кој да одлучи за банови,ако се неопходни...ама имајте на ум,забавата ќе ни се уништи така. :!: :D
     
  16. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Е тука грешиш, доколку не те банираат јас ќе го сменам мислењето за админите. До сега ми имаат оставено прекрасен впечаток, но мразам :!: кога некој има посебна привилегија и сметам дека не си ништо поразлична од нас, барем не на форумов. Пак ќе повторам, би било многу неправедно за банираните доколку останеш без бан.
    Тука дискусијата помеѓу нас две завршува, бидејќи не гледам причина зошто би го продолжиле понатамошниот разговор. :hai:
     
  17. len4e

    len4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2009
    Пораки:
    174
    Допаѓања:
    60
    исто и јас мислам,дефинитивно девојкава треба ПОД ИТНОда се банира,па и на оваа тема ПРОДОЛЖУВА ДА СЕ ЗАКАНУВА.Што е работава со админкиве наши,да не се уплашија и тие? Тука треба секој да биде ист,да не се дискриминираат членките.Какви се вулгарности,пцовки,закани не слушнавме од PREETYGIRL-J и сеуште продолжува.ВЕ МОЛАМ ПРЕЗЕМЕТЕ НЕШТО ЗАТОА ШТО ОВА ВЕЌЕНЕ ЛИЧИ НА ФОРУМ,ОМРАЗАТА И ТЕНЗИЈАТА СЕ ПРЕНЕСУВА НА СЕКОЈА ТЕМА~
    ПОЗДРАВ И СЕ НАДЕВАМ КЕ ИМАМЕ УБАВА ДРУЖБА СЕУШТЕ
     
  18. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    и јас се согласувам сметам дека треба да добие бан. па замислете зат треба ова што е од форумов да се пренесува надвор. еј таа ги информирала ,,надлежните,,........ што демек секој следен што има работа со неа ќе заврши во црна кеса :lol: :lol: не админки плс превземете нешто и за неа и за другото девојче
     
  19. len4e

    len4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2009
    Пораки:
    174
    Допаѓања:
    60
    баш читам мислењава и не знам зошто сте се запнале за другата девојка која оваа преети ја изнаврега,ја исколне,ја напае курва,ороспија,закани,пцости е ЈАС ДА СУ НЕ БИ СЕДЕЛА ТАКА МИРНА,НЕ ДА СЕ ПЛАШАМ ОД ВУЈКОВЦЕ И ЧИЧКОВЦЕ.СРАМОТА.ИТНО БАНИРАЊЕ И ТАА ЈА ПОДРЕА ТЕМАТА И СЕГА И ОВДЕ СЕ ЗАКАЧА
    WAKE UP ADMIN
     
  20. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    Не смеат админките од вујко и :lol: :rofl:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.