1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Банирани корисници

Дискусија во 'За форумот' започната од Mihajlo, 29 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. cooll

    cooll Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2010
    Пораки:
    2.826
    Допаѓања:
    9.746
    Пол:
    Женски
    Не сум јас никаков детектив, сликава ја гледаат над 60К луѓе. Колку што можам да забележам девојкава има коментирано. Сепак оставам модераторите да го решат ова, не би да навлегувам во расправија. @Someonespecial
    IMG_20170527_044041.JPG
     
  2. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    13.706
    Допаѓања:
    42.925
    Пол:
    Женски
    Шо се замарате со глупости?Ставање свои лични фотографии овде е на наша одговорност.Се што е објавено по форуми или с.мрежи веќе не е приватно бидејќи цел народ гледа така да..
    А ставањето ТУЃИ фотографии претставувајќи дека се наши го прекршува кодексот на користење на интернетот.Јас лично да видам дека некој објавил фотографија од мене или дел од мене како негова ќе го пријавам бидејќи е казниво.А ако симињаат слики од нет па ги лупаат овде со цел дека ние нели нафта пиеме е банално.Си има модератори убаво пишала некоја членка ако видите нешто сумљиво пријавете го мислењето и крај.
     
    На candy.cane, kim.k, Cinderfakinrella и 2 други им се допаѓа ова.
  3. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.752
    Допаѓања:
    65.216
    Пол:
    Женски
    Темава се враќа под клуч, нема да стои отворена за постови за клеветење членки.
    @Serafima не користи друг профил и не е во ред така неосновано некој да се напаѓа, исто и @do-re-mi , а и било која друга членка. Повеќето сте се сомневале, а никој не пријави.
    Доколку имате некакво сомневање само пријавете, пишете порака, па ние ќе разгледаме, а не, пак ќе кажам, само да се напаѓаат членки.
     
    На buba4e89, Victorian, Philippa и 30 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.