babylove овошни кашички

Банкарство финансии и осигурување

Дискусија во 'Образование' започната од veronika.8, 7 август 2013.

 1. veronika.8

  veronika.8 Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво,ме интересира дали некој нешто знае за смерот банкарство,финансии и осигурување и каде се наоѓа во Скопје ?
   
 2. jjsjsjjsjjs

  jjsjsjjsjjs Активен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  знам само дека се наоѓа до средното училиште Етуц во Автокоманда :D