1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам еден фил а не ја знам ни прват буква од насловот...

Дискусија во 'Канта' започната од supergirl22, 16 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. supergirl22

  supergirl22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2011
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  11
  може ли јас да ви кажам нешто за филмот и некој ако знае да каже како се вика...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.