1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам куче

Дискусија во 'Канта' започната од Lux, 26 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои иста dom/sakam-akita-kuce-t1604/130.html, а мислењата ќе бидат префрлени во веќе постоечката.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.