1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам песна

Дискусија во 'Музика' започната од LaRagazza, 27 декември 2009.

 1. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  119
  Луѓе веќе 5 месеци барам една песна и никако не можам да ја најдам.Песната е транс,нема многу текст,пее женска и можев само да слушнам you said you want me,you said you need me....let me feel your body...нешо така.Ја пуштаа многу во Планет (Охрид) и во ВИП (Прилеп).Ако некој знае нека пише. :roll:
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  :o :o i jas baram edna slicna takva! na antenna 5 ja pustaa i jas samo takov del slusnav i tolku. nasekade ja barav i po net ama nezz kako se vika :( ako ja najdes kazuvaj pls sigurno e istata :o
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  119
  Еј да мислам дека и на антена ја даваа и ја барав на нивната страна ама ја немаше.Ке ти кажам обавезно ако ја најдам ;)
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 4. feminna09

  feminna09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  14
  Dechkii da ne e od Enrique Inglesias i Ciara-Takin Back my love :)
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  119
  Neeee,ja znam taa
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  i jas ja barav na nivnata strana ama nisto :( te drzam za zbor ako ja najdes davaj ja navaka :) ;)
   
 7. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  На Lolo5 и blosson им се допаѓа ова.
 8. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  119
  Lele taa e!!!!!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Fala ti najmnogu na sveeet!!!!!
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  No problem ;)
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  неее :( јас не ја барав таа :( значи не е истата песна. ок тогаш :(
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 11. LadyT

  LadyT Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Ај и ти кажи ни дел од твојата па можеби ќе ти помогнеме :) позззз
   
 12. Dzina-Aries

  Dzina-Aries Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Ako pamtis barem del od textot na pesnata, odi na http://www.lyrster.com, napisi del od textot i bi trebalo da ja najdis ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  koja e pesnata

  ja slusam pesnata na antena 5 a ne znam kako se vika i vo momnetov ja ima
  nes e on monday mornin im leavin monday mornin
  ja znae li nekoj
   
 14. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.264
  Допаѓања:
  4.460
  На melekkk му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  ne mozam da baram...a sakam da ja slushnam,..beshe hit...
  ne zmak naslov...izveduvach...znam deka bea tri devojki...
  prestavnichki na Shpanija za evrovizija...koja godina neznam...
  znam deka beshe poodamana... :!:
   
 16. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
 17. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  sega e 21:07...kje pisam za kolku vreme kje ja provera... :(
   
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.850
  Пол:
  Женски
  Marley,провери ја и оваа...ако можеш,мислам дека оваа беше хит ама не сум сигурна дали тие беаз на евровизија,мислам да.КАко и да е ќе ја најдеме :D [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RFzyYYZsxGc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RFzyYYZsxGc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На melekkk, Gubba и WhiteButterFly5 им се допаѓа ова.
 19. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  ...sega e 21:23...znachi uzasno mi e spor internetot...
  po pochetnite taktovi ...NE e taa...trite devojki dea vo crno..
  i pesnata beshe strashno energichna...tipicno shpanski...
  postara e mazda pred 2000 g...ne e ni Makarena...
  Ma sigurno e znaete...najdobrata shpaska pesna za evrovizija...
   
 20. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.244
  Допаѓања:
  122.730
  http://www.youtube.com/watch?v=W0S81T41S3Y

  Женскиве се во црно, ама две се :D Една од најпознатите песни на евровизија од Шпанија. Евровизијата одржана 1990 год во Загреб, СФРЈ :D