1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам работа

Дискусија во 'Канта' започната од Ubavataa, 22 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ubavataa

  Ubavataa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Здраво.Имам 20 години барам работа во Скопје како хостеса ,промоции и остало.Сите што имаат нешто да ми предложат нека пишат во коментар или порака .Благодарам однапред.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.