1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам рецепт за ...

Дискусија во 'Канта' започната од kiki-riki, 2 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  113
  За да не отвораме нова тема за секоја рецепта што ни е потребна мислам дека може вака
  Барасм рецепт за сок од праски кој знае нека пише
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Веќе има отворени многу теми за различни рецепти, а и попрегледно е така. Доколку ви треба рецепт за нешто, слободно отворете нова тема :)
  Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.