1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам стан

Дискусија во 'Дом' започната од Analiverpool, 1 ноември 2010.

 1. Analiverpool

  Analiverpool Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Ако знаете некој што издава стан блиску центар или ѓорче до 100 евра со се сметки ве молам одговорете.
   
 2. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  203
  Baram stan

  Тешко дека во центар ќе најдеш таков стан, евентуално соба некој ако издава.
   
 3. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  За таа цена нема шанса да најдеш стан а поготово со сметки платени....научна фантастика!

  Евентуално некоја соба иде во предвид,или ако си расположена да даваш барем 130-150 евра (без трошоци) ќе најдеш некоја гарсоњера во Кисела вода,Аеродром,Карпош 3,4...
   
 4. andzelikaa

  andzelikaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  6
  и јас барам гарсонјера во близина на центар
  ако некој знае нека ми писе приватна порака
  поздрав девојки
   
 5. SweetCandy

  SweetCandy Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  20
 6. janafilth

  janafilth Нов член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  27
  Блиску до Ѓорче имаш станови во Порта Влае и во Хром. Имав другар од средно што живееше во двособен стан во Хром мислам дека плаќаа секој месец по 150\200 евра
   
 7. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  3.261
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  Ако некој издава стан во К. Вода за Нова Година може во ЛП да ме контактира, или доколку има некој пријател што издава стан отприлика 50 м2 ?
  Фала многу! И ве молам што побрзо да ме контактирате?! :)