1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам цимерка

Дискусија во 'Канта' започната од sonce123, 15 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sonce123

  sonce123 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo ... :)
  Jas sum studentka na gradezniot fakultet vo Skopje,nie sme tri cimerki, ni treba uste edna,stanot se naogra sproti gradskiot park,odnosno sproti zooloskata gradina,na 10min se naoga od centar ,a na 5min e od gradezniot,finki,elektro i masinskiot fakultet,ako ima nekoja od vas zainteresirana slobodno neka mi pise ... :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.535
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.