1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам шивачка

Дискусија во 'Канта' започната од Joana.00, 17 април 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Joana.00

  Joana.00 Нов член

  Се зачлени на:
  17 април 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали некој би можел да ми предложи некоја шивачка, со искуство, која би била заинтересирана за постојана работа, во ателје за изработка на свечени фустани?
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.576
  Допаѓања:
  80.657
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.