1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Барам

Дискусија во 'Канта' започната од Elena1311, 13 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena1311

  Elena1311 Активен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  организатор на свадби :D
  Фала
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  На nene88 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.