Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бар Рефаели

Дискусија во 'Мода и стил' започната од VamosRafa, 8 јули 2014.

 1. VamosRafa

  VamosRafa Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Бар Рефаели е модел од Израел родена на 4 јуни 1985.Таа е била во кампањите на Garnier, Escada, Piaget SA, Chanel, Desigual, Subaru, Gap, Samsung, Moët & Chandon, Hurley, Marco Bicego, Rampage, Andrew Marc, True Religion, Accessorize, Passionata, Besni, Agua Bendita, Fox, Arrow, Castro and Sears.Исто така е била и на насловните на едни од најпрестижните списанија на светот како Elle, Marie Claire, Vogue, Cosmopolitan, GQ, Esquire, Glamour, Maxim, Grazia, и Harper's Bazaar.Позната е и по врската со Леонардо ДиКаприо.

  Што мислите вие за неа и нејзиниот стил???
   
 2. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  1.392
  Пол:
  Женски
  Мене ми е најубав и најзгоден топ модел, многу ми е криво што не се веќе заедно со Лео! Секогаш е тип-топ, преубава и убаво облечена!
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.808
  Допаѓања:
  67.803
  Пол:
  Женски
  Мене не ми се допаѓа.
   
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.353
  Пол:
  Машки