1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бебел фешн

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Kristina.R, 5 април 2013.

 1. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Извинете ако има ваква тема навистина не можев да најдам па решив да отворам :)
  Во Бебел има многу интересни работи и не се скапи.
  Имаат интересни маички а и шорцеви.Има некој што има нешто купено и како сте задоволни?Мене искрено се што сум купила ми се погодило квалитетно
   
  На anageo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. anageo

  anageo Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  И јас имам купено еден тон работи од Бебел, стварно и со цени и со квалитет се топ..Ги следам на фејсбук, кога доаѓа нова роба прва се цртам таму :)
   
 3. DarkAngelOfLove

  DarkAngelOfLove Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  9
  Јас имам некои парчиња облека веќе од таму и многу ми се допаѓаат.Посебно еден фустан од КОТОН бреее
  го начекав за 900 денари :o сепак не е НАЈЕФТИНО. но сите знаеме какви се цените на котон така?
  А згора на тоа и квалитетно е :*
   
 4. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  Јас од Бебел имам купено фустан од Зара за 600 денари. :)
  Повеќе парчиња што ги има во Зара, Манго итд ги има и во Бебел, истите, а цената два пати помала од "оргиналот" :D
   
 5. Asja

  Asja Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2011
  Пораки:
  321
  Допаѓања:
  659
  Пол:
  Женски
  А каде се наоѓаат тие продавници?
   
 6. MademoiselleB

  MademoiselleB Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  398
  Карпош 3, карши Лептокарија :)
   
  На Asja му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.605
  Пол:
  Женски
  ^ Има и во Кисела вода, а и Центар мислам дека :)
   
  На Asja и MademoiselleB им се допаѓа ова.
 8. alison3492

  alison3492 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Не дека Раф не ја извршува работата добро, но мене лично поубаво ми беше со Галијано на сцена :)
   
 9. Leviosa2503

  Leviosa2503 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2018
  Пораки:
  441
  Допаѓања:
  1.176
  Пол:
  Женски
  Има некој купувано фармерки од тука и како е задоволен?