1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бебешки муабети

Дискусија во 'Канта' започната од ecapereca, 14 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. ecapereca

    ecapereca Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2012
    Пораки:
    636
    Допаѓања:
    473
    Може ли во оваа тема да продолжиме таму каде што застанавме со темата труднички муабети? Ако неможе...тогаш се знае што :wasntme:
    Поздрав до сите и со среќа :lol: :) :*
     
    На Forko му/ѝ се допаѓа ова.
  2. loki.c9

    loki.c9 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 април 2012
    Пораки:
    478
    Допаѓања:
    201
    е браво за темава :*
     
  3. Forko

    Forko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 септември 2012
    Пораки:
    954
    Допаѓања:
    586
    Јеее! :clap: :*
     
  4. gladiola

    gladiola Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 септември 2012
    Пораки:
    292
    Допаѓања:
    130
    Bravo za ova konecno site na edno mesto hehe imajte ubav den mamicki
     
  5. sabatini

    sabatini Популарен член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2011
    Пораки:
    489
    Допаѓања:
    437
    Пол:
    Женски
    Konecno i nasa tema hahaha nemozam da poveruvam kolku bev tivka ovie nedeli dodeka ja nemase temata trudnicki muabeti ....
    Inaku kako ste mi mamicki ???
    Jas maka macam so spienje nemozm nikako da se naspijam legni na edna strana ili me mi otrpne ili ke pocne da me boli od tezinata ,legni na drugata isto haaha probuvam na grb tesko mi uspeva i ova kombinacija....i taka jas cela vecer si se vrtam kako na ringispil da sum si...i taman nekade sum zaspala pa ke pocne noknata druzba so toaletot i taka nikako oko da sklopam....podocnaci imam do kolenata hahaha....
    Drugo sakam da prasam koga odite dali pocnuva da ve tegli nadole t.e mene mi se slucuva kako (klitorisot) nekoj da mi go raskinuva neznam kako da go opisam toa custvo....
    Drugo da se pozalam nemam haha se doplizuva poleka poleka do celta hahhaha pretame mnogu i koga ke fatam na toa mesto kade sto pretka kako da dobiva sila i uste tolku pocnuva ....se oseka ponekkgas kako da i pukaat koski ili da i se previtkuva race ili nogicka hahhaha .....
    Vi posakuvam ubav den i takaaaa.....

    P.s da ne napomenuvam na sekoj post za latinicata nemozam na mob da ja napravm.... :*
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.