1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Беверли Хилс 90210 - нови сезони

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од maja8, 28 септември 2010.

 1. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Бидејќи гледам нема ваква тема, дали ги гледате новите сезони од беверли Хилс? Мене многу ми се допаѓаат, ликовите се сите убави и млади (иако во 1 сезона се појавија и неколку од оние што глумеа пре 10 или повеке години)

  http://www.youtube.com/watch?v=OmzNxBBwnEQ&feature=related
   
 2. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Би сакала да ги гледам ...ехх :angel: да може да ги даваат кај нас на некоја од нашите телевизиски куќи...само на кој да му текне да ни ги пушти :fubar:
   
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  многу се интересни, ама додека го донесат кај нас којзнае колку години ке поминат..
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Не ги имам видено новите ликови, но знам дека повторно ќе глумеле Кели, Дона... Многу ми беа интересни, па и старите епизоди нека ги пуштат, пак би ги гледала. Ехее дури стигнат до кај нас (ако стигнат) |(
   
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Леле колку би ги гледала!!
  Сигурно ќе има некој торент да ги симнеме :)
   
 6. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
 7. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.090
  Допаѓања:
  56.318
  Пол:
  Женски
  Гледав две епизоди, ама се откажав, некако девојката во главна улога не ми се допадна, ама ич!
  Ај можда ќе изгледам уште некоја епизода, ќе и’ дадам шанса на серијава во име на старите добри денови, а можно е и да се заразам ако почнам ;)
   
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.593
  Ја гледам оваа серија, третата сезона започна истата недела како и Gossip Girl.

  Во првата сезона се појавија Кели и Бренда, и во две епизоди Дона.
  Во втората веќе ги немаше.
  Вака серијата не е лоша, мислам интересна содржина, ликовите се ок, можеби таа главната е грдичка, ама затоа другите девојки надополнуваат. ;)
   
 9. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Незнам на која точно мислите дека е во главна улога, бидејќи има повеќе што се во главни улогите улоги, инаку мене сите ми се ок, особено АДРИАНА ми е интересна, немате поима што се ке и се испослучи на таа девојка :lol:
   
 10. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.090
  Допаѓања:
  56.318
  Пол:
  Женски
  Мислев на таа бринетата што има брат црнец, некако ми е многу извештачена и здрвена, и како главата да и’ беше несразмерна... ама добро, мои впечатоци. Гледав само неколку епизоди и во нив акцентот беше ставен на тој лик, па затоа мислев дека е главна :)
  А инаку плавата девојка (не се сеќавам на имињата) е прекрасна, многу специфично и несекојдневно убава!
  Инаку, ме заинтересира, само да го средам компјутеров и почнувам со маратон Беверли Хилс :)
  Поздрав!
   
 11. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Биди сигурна дека нема да можеш да се одделиш од компјутерот... Инаку ми збориш за Ени, и на неа драма ке и биде животот, инаку сите се тие во главна улога, и Ени , и Неоми, Сивлер, Адриана, и многу машки. И мене ама бап сите ми се убави да бидам искрена :)
   
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.593
  Да , и мене Ени ми е грда. :devil:

  Многу грда и нехаризматична.
  Сите други ликови се убави.
  Освен оваа мравка.
   
 13. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  505
  Ја симнав првата сезона и гледав 2 епизоди. Ми се допаѓа. Сите се многу убави, само Ени не.
  Супер што ве читам, инаку немаше да ми текне да ја симнам, а обожавам ваков тип на серии :*

  Поздравче
   
 14. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  505
  Завршив со првата и втората сезона и сега чекам да ја стават 6 епизода од третата сезона ;)
  Топло ви ја препорачувам оваа серија. Многу се забавни, модерни, убави... :*
   
  На maja8 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Серијава ми станува поинтересна од Gossip Girl :lol: Фала му на Бога ке го разоткријат Мр. Кенон
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Супер :clap: Таман кога ќе ја пуштат на телевизииве кај нас серијава, ќе можеме да си ја гледаме заедно со нашите внуци. Јеј
   
 17. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158

  :D У право си, ќе се потсетуваме на младите години кога сме ја гледале на интернет... Стварно е интересна... а по неколку години нема толку да биде интересно, и музиката ке биде стара, и модата... ама што да им праиме на телевизииве, сега се натпреваруваат со турски и индиски траги-комедии, нема место за модерни серии
   
 18. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
 19. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  160
  Да ви кажам право ме заинтересиравте со коментариве. И онака имам мн нет за трошење, обавезно ќе ги симнам првите две. :!:
   
 20. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Пиши после како ти се допаѓа... ама сигурна сум дека ќе ти се допадне многу, колку повеќе гледаш - толку поинтересно станува :lol: