Беверли Хилс 90210 - нови сезони

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од maja8, 28 септември 2010.

 1. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  499
  Адријана е многу убава, инаку цела серија глуми психопат, ама сега претера.
  И мене ми е жал за Силвер и за Ајви и за Раш.
  Ени глуми како будала и оди на нерви со понашањето. Супер што ќе има и четврта сезона.
   
 2. katerina777

  katerina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  32
  колку епизоди вкупно има втората сезона?
   
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.110
  ^ 22 епизоди
  Леле незнма зашто имам претчуство дека Марла ќе и го остави цело богатство на Ени :lol:
   
  На katerina777 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  претпоставував дека ќе има 4та сезона ама не бев сигурна, така да фала на информација...
  ми се допаѓа серијава посебно оваа сезона некако многу подобро глумат отколку на почетокот нормално .
  А улогатА на Адријана мИ беше баш ок аМа сега претера стварно... а Ајви и Раш епрен ми сЕ кул пар...
  Ени... ми делувА многу нЕприродно... безврска....
   
 5. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.110
  Значи ептен ми е мило за Ени, знаев дека така ќе биде :) Оваа Адриана претера, али кај и да е ќе се дознае се. Иначе од фустаните на матурската ни еден не видов асален. Барем од Неоми очекував повеќе
  /spoiler]
   
 6. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Леле Адријана претера, какво злобно суштество уште од почетокот на лоша ми личеше. а Ени блазесии, во вистински момент сИ доби нАследство. А Силвер мислам дека претера со реакцијата познавјќи ја Адријана и знаејќи што се Навид направи за неа. А кога му кажаа на Раш дека ништо од лекувањето ми се плачше - многу ми е сладок
   
 7. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  485
  Ви викам јас дека третава сезона е најдобра.
  А кој ви е најубав? Мене Теди секако, а на второ место Лијам.
   
 8. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Најубав Лијам, порано поубав ми беше некако ама пак добар ми е,
  а Теди воопшто не е мој тип.
   
 9. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  499
  Конечно и на Ени да и се случи нешто убаво, цела сезона малер ја бие :)
  Од машките Лијам ми се свиѓа најмногу, со Наоми беа многу убав пар.
  Фустаните за матура не неа ништо посебно. И јас очекував повеќе. На Наоми беше ок, само должината не ми се допаѓаше, не беше до земја :tmi:
   
 10. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  485
  Мислам дека Ени ќе има проблем со ќерката на глумицата. Не за џабе се појави таа личност. Матурската не беше лоша, Наоми најмногу ми се допадна и со Теди ги заслужија круните. Само најчудно и најсмешно ми беше кога Теди почна да игра со дечко му.
  Мислам дека најмногу ја засакав серијата во третава сезона.
  Лијам и Ени ми се подобар пар од Наоми и Лијам. Наоми мислам дека ќе си одговара со Теди.
   
 11. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.528
  Интересно заврши сезоната.
  Посебно делот со Наоми.
  Очекував Адријана да се акне од карпите, ништо. Ме разочара, заслужи да и' се случи нешто лошо.
  Не знам како ќе се одвива 4 - тата сезона, едни ваму, други таму.
  Останува да видиме, во секој случај убава серија.
   
 12. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.110
  Уште една многу интересна епизода. Сега Адријана ја гризе совеста, ако и е.
  И јас очекував да скокне :lol:
  И индиската свадба ми дојде неочекувано. И тоа со Неоми :) Аххх стално вака не мачат сега да чекаме со месеци
   
 13. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Супер крај на сезонава. Се изненадив со Наоми,
  ваљда не го лаже детево дека е трудна само за да остане :^) Убава ми беше свадбата - интересно :) И јас мислев Адријана ќе рипне (заслужено) евентуално ќе се лизне ко у секој филм ама не... :) Малце беше претерано со тоа што и се појавуваше Хавиер (ваљда така се викаше умрениот) ама ок, има од што да и се појавува. Ми падна жал за Ејми и Лиам ама па да му раскинеше зошто не оди на колеџ ми беше глупо :^)
  Којзнае каква ќе биде 4та сезона, ама сигурно ќе е интересна, се подобрија ептен.
   
 14. angelce1

  angelce1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  229
  Интересен крај.
  Наоми ми беше најјака ААААААААААААА YOU ARE GETTING MARRIED!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! :D :D :D Ме изнасмеа,како се радуваше :D
  Само да не го лаже дека е бремена :worried:
  Ајви и Раж-срциња,многу беа слатки.
  Редно време беше да ја откријат Адријана,болна работа. Ај може нареднава сезона ке се поправи( што не верувам).
  Иии сегаа,кој ќе чека до наредната сезонааааа... Сите на различни страни... Едвај чекам да почне.
   
 15. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  ЗНАЧИ МНОГУ СЕ НЕРВИРАМ ОТИ НЕМА НА ЛЕТО КОЈ КЕ ГИ ЧЕКА СИТЕ СЕРИИ ДО СЕПТЕМВРИ ВААА ;( ;( ;( И ЈАС МИСЛЕВ ДЕКА КЕ СКОКНИ НЕШТО АМА НИШТО,НЕ ВЕРВААМ НАОМИ ДА ЛАЖИ ГАРАНТ Е ТРУДНА МНОГУ ЈА САКАМ МНОГУ МИ Е УБА МАЛКУ Е МНОГУ СЛАБА АМА И СИЛВЕР ЈА САКАМ И МИ Е ЈАКА И СЕ НЕРВИРАВ АНДРИЈАНА КО МУ НАПРАЈ ТАКАКА
   
 16. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Може ли торенти за сите сезони да стави некој??
   
 17. M.arty

  M.arty Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  www.cucirca.com
  ги има 3те сезони... дефинитивно една од најдобрите серии... глумците се совршени, улогите, дејствието не е уопште досадно, нон стоп се случуваат нови ствари :) вреди да се гледа!
   
 18. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Можеби е добра серијава ама не може да се спореди со оние од 90 год.сезони..незаменливи се тие глумци,не знам ама имаа нешто посебно!
   
 19. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Ова има лимит од 72часа,торенти немаш?
   
 20. lucky-girl

  lucky-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  16
  јас ја данлодирав првата епизода од првата сезона само колку да видам што е и за што се работи и некако не ми се допадна,досадно ми беше и монотоно..додека пак летово на одмор случајно на телевизија таму ја најдов и беше мислам втората сезона и некако па многу симпатично ми се причини :lol: гледам и вие сте задоволни сите и ја обожавате,па можеби ке почнам да ја гледам во скоро време :)