1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бегање од школо поради немање друштво

Дискусија во 'Канта' започната од bond17, 30 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bond17

  bond17 Нов член

  Се зачлени на:
  30 декември 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Поради тоа што немам друштво имам премногу изостаноци во школо воопшто не ми се седи во школо. Совети што да правам
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.522
  Допаѓања:
  72.390
  Пол:
  Женски
  Во школо се оди за да се учи. Значи за себе одиш, а не за другите. Не е дека не те разбирам, сум била во слична ситуација, ама никогаш не сум размислувала вака како ти.
   
 3. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.656
  Допаѓања:
  45.631
  Симни си игри на телефон. И јас не се дружам многу со децата од клас, а кога ми е досадно слики си едитирам.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.256
  Пол:
  Женски
  Milena2003 се реинкарнираше? :^)
   
  На Feminka22, mode-kristina, L.i.n.a.a и 5 други им се допаѓа ова.
 5. bond17

  bond17 Нов член

  Се зачлени на:
  30 декември 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Не те разбрав што сакаш да кажеш
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.