Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Безбедни (доверливи) туристички агенции

Дискусија во 'Канта' започната од EMJ, 15 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMJ

  EMJ Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Кога доаѓа време за планирање на било какво патување најголемиот проблем за мене не е дестинацијата која ќе ја одберам туку дали агенцијат со која ќе решам да патувам ќе исполни се што ќе стои во договорот и се што ќе биде ветено од агенцијата. Неодамнешно лошо искуство кое го имав дури и за еднодневна шопинг тура ме замисли дали постои агенција која си стои на зборот и е навистина исполнителна. Сакам да верувам дека е така па би било убаво да споделиме убави и неубави искустава за убавите да се повторат а неубавите никогаш повеќе.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.