1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Без тебе ( Sensiz Yaşayamam) [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од nena2010, 16 февруари 2011.

 1. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  12.409
  Допаѓања:
  83.689
  Пол:
  Женски
  Дали ја гледа некој оваа серија!!!
   
 2. bonb

  bonb Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2011
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  5
  Да Јас Ја гледам и ептен е убава многу ми се допаѓа интересна е ....
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  убава и интересна ми е серијава........уште од првата епизода ја гледав.....