1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Без што во животот не можете?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Ariel, 14 јануари 2010.

 1. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.408
  Допаѓања:
  125.491
  Јас не можам без предизвици, и без учење. Без нив не се чувствувам жива.

  Исто така не можам и без кафе со многу млеко, и без чоколадо. За ништо на светов не би се откажала од нив.
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  ...iskreno...ne mozam bez pari... :oops:
  ...a ako nema pari...mozam bez se...
  ...celo e koga ima se...a navazno zdravje...
   
  На Cecyska и An4y16 им се допаѓа ова.
 3. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Дечко ми, татко ми имобилниот.
  Btw и милка од карамела. :D
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 4. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  Не можам без спиење едно 10-12 часа :D :D :D :D Не можам без мама и тато и мојата сестра и секако пријателите. Исто така не можам и без музика и филм и мачките и кучињата што ми се пред зграда и чекаат да ги нахранам ;) Позззз :mrgreen:
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  еееееех. ако фатам да кажувам без што не можам :lol: :lol: кој ќе ми го најде крајот
  Не можам без СЕ: моите дома, Жулинче, внук ми, најмалата ми брачеда посебно и така натаму цела фамилија
  Не можам без друшките, без музика, без галама....абе без ништо не можам
  мој човек :D
  а ако немам се е тогаш си го снабдувам по најбрза постапка
   
  На Cecyska и Belieber163 им се допаѓа ова.
 6. milamravka

  milamravka Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  paaa nemozam bez zdravje i prijatelstvo
   
 7. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.447
  bez decko mi......bez pari ......i bez ucenje...:)....a i moeto macence najubavo... ;) :lol:
   
 8. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Nemozam bez najbliskite,bez decko mi i moite 2 najdobri drugarki...nemozam bez blokot i molivot i cetkata i boite i platnoto :D:D i nemoze denot d ami pocne bez pesnite na bon jovi :)
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 9. monikaa

  monikaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  26
  bez muzika, bez drustvo , bez zurki , bez fakultet....i nikako nemozam bez utrinsko kafe po nekoe cigarce i nekoj trac muabet so cimerkite :lol:
   
  На mizerija му/ѝ се допаѓа ова.
 10. GlamGirl

  GlamGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  Без сестра ми,љубов,друштво,музика,телефон,пари,лабело,без спиење мин 9 часа 8)
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 11. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  875
  Пол:
  Женски
  неможам без дечко ми,без љубов,без нес кафе,без факултетот :lol: и без цункања и гушкања неможам!
   
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.348
  Пол:
  Женски
  Bez muzika definitivno,mislam deka zivotov bi mi bil tapa ako ne slusam muzika non stop :) i normalno se od gore navedenoto
   
 13. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Не можам без музика,без чоколадо, иако гледам да не претерувам со благото,не можам без спиење до 10-11,голема спанка сум,не можам без лабело или сјај,без уметноста.
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  мама, тато, дада, бато, неколку пријатели, музика и кафе :D
  односно без љубов и предизвици во животот....не би можела да поднесам монотон и шаблонски живот 8)
   
 15. PinUp-Girl

  PinUp-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  13
  Кога би ги исклучиле најблиските воздухот и водата... Тогаш ми рекла..Корсети,црвен кармин, туш високи потпетици и интересна музика....И се разбира Без моите дела и инспирации никако :)
   
 16. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  58
  Неможам без: Него-бидејќи тој ми е целата подршка на светот..
  Музика-без неа сум како глува
  Интернет-Неинфоримаран сум тогаш
  Дознавање на нови работи... итн итн
   
 17. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  120
  Не можам без дечко ми,зошто се гледаме секој ден без исклучок и кога ќе отиде негде... аааа :o
  Не можам без другарка ми,ако не се слушнеме еден ден некако се чувствувам безвезе
  А без некои материјални работи можам да издржам освен храна и вода секако!
   
 18. gwen

  gwen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  80
  Без воздух дефинтивно :mrgreen:
   
  На DeDee му/ѝ се допаѓа ова.
 19. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  937
  Допаѓања:
  607
  Пол:
  Женски
  Без ќерка ми и без чоколадо и помфрит :D
   
 20. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Bez sestra mi, mez majka mi, bez decko mi ako ne se vidime eden den zdivuvam, bez parii tn i tn