1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Белеење на заби

Дискусија во 'Канта' започната од ifeelnaked, 20 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ifeelnaked

  ifeelnaked Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Здраво..
  вака сеа го читав ова http://ilike.mk/zivot/zdravje/subcatego ... enje-zabi/ и сакам да пробам да ги избелам забиве без да одам на заболекар, сакам со домашен третман хх :D .. можит некој да ми кажит аку имат пробано некое од овие или некое друго дали имат некаков ефект ? :) однапред ви се заблагодарувам :*
  Очекувам одговор :rofl:
   
 2. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.634
  ifeelnaked, веќе има ваква тема. :)
   
 3. ifeelnaked

  ifeelnaked Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  е убо де невидов зш сум нова на форумов
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.