Белезник бесконечност

Дискусија во 'Канта' започната од Cokoladen88, 21 јуни 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cokoladen88

  Cokoladen88 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2020
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  Сакам да прашам за женско мислење околу темава...
  Што значи белезник бесконечност
   
  Последна измена: 21 јуни 2020
 2. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  2.528
  Допаѓања:
  13.111
  Пол:
  Женски
  Не разбирам какво мислење очекуваш да кажеме за случајов. :D
   
 3. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.132
  Допаѓања:
  22.063
  Мислењата му се пола во гатање и баење...јасно ми е сега прашањето. Само не ми е јасно, каде растете побогу?
   
 4. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  1.397
  Пол:
  Женски
  res_0273f83f92bd5df3639b366cf53442bf.jpeg
  Valjda ova:wasntme:
   
 5. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  1.397
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200621-235049_Chrome.jpg
   
 6. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.132
  Допаѓања:
  22.063
  Адорабела ,зборот " БЕЛЕЗНИК" не го знам. Симболот го знам. Членот ја смени пораката и од прашање за 11 годишна врска испадна нешто друго. Шо се замарам не знам:D:D
   
  На Just.do.it и Angie1432 им се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.835
  Пол:
  Женски
  Кога ќе се одлучи членот што сака да праша слободно нека го постави прашањето во некоја од темите за совети.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.