1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бели кучиња - малтезери , бишони ....

Дискусија во 'Дом' започната од Haritiela, 14 декември 2015.

 1. Haritiela

  Haritiela Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2013
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  222
  Пол:
  Женски
  Сите ние кои имаме бели кутренца се соочуваме со проблеми како што се црвено под очите - поради солзите , идеално одржување на крзното и користење на препарати за избелување
  па еве јас да предложам од искуство што користеле некои препарати download (1).jpg download.jpg show10.jpg
  шампонов е препорачан од фризерот за кучиња Тошко Гроздановски и стварно има ефект
  чини 1000 ка мислам ама се растворува со вода ,што значи многу мала количина се троши
  Аngels Glow i Angels Eyes мислам дека ги нема кај нас
  ги има на ebаy
  и се во вид на прашок кој се става во храна 1 лажичка и се проверено ефикасни
  30 гр се 20 евра отприлика 60 - 30 евра и така натака
  што поголема количина повеќе се исплати
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.