1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бело глувче

Дискусија во 'Канта' започната од blueeyes7, 14 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blueeyes7

  blueeyes7 Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  9
  Здраво девојки, сакам да ве прашам дали знаете од кај може да купам бело глувче, и отприлика колку се?? Името на пет шоп или каде се наоѓа или број ако имате
   
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Имаш ваква тема, не би ти се шинал прстот ако скролнеше малце. |(
   
  На mackica1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. blueeyes7

  blueeyes7 Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  9
  Ролав и не најдов.
   
 4. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.599
  Допаѓања:
  18.524
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.