1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бесплатна психолошка помош за подршка во време на Kovid19

Дискусија во 'Канта' започната од Albona, 7 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Albona

  Albona Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2020
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Драги членки јас сум дипломиран психолог и сакам во ова време невреме кога сите сме преокупирани со новиот Корона вирус и на многу голем дел од населението му е потребна помош од психолог да дадам мал придонес во борбата со овој невидлив непријател.
  Затоа на сите што ви е потребна психолошка помош можете слободно да ми се обратите ќе се потрудам со сето мое знаење и желба да ви помогнам се разбира( БЕСПЛАТНО)
   
  На Stephen Amell, BelieberYeahh, Ahoy и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Ahoy

  Ahoy Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  9.151
  Допаѓања:
  37.851
  Пол:
  Машки
  Браво! :clap:
   
  На poi и DojaCat им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.039
  Пол:
  Женски
  Доколку на форумов се спроведе вакво нешто тоа се прави со верификувани профили во соработка со фемина, вака секој може да напише дека е нешто што не е и да се искористи довербата на членките, а тоа не би сакале да се случи, па темава оди во канта. :)
   
  На Celltica, DAngel, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.