1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бивши партнер

Дискусија во 'Канта' започната од Tinaa98, 25 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinaa98

  Tinaa98 Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Минатава ноќ сонував дека имав секс со бившиот партнер.. што би можело да значи тоа, со оглед на тоа дека кон него ништо не осеќа имам дечко скоро година и пол планираме брак и во исчекување сме на позитивен тест за бременост :)


  Фала ви однапред :*
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.108
  Допаѓања:
  76.320
  Пол:
  Женски
  Ништо не значи. :)

  Дај Боже да е позитивен тестот и вие да бидете среќни, остави ги соновите, јавето е важно. :)
   
  На Tinaa98 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.