1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бизарни посакувања

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од elenaklasik, 24 јуни 2010.

  1. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    Феминки мои, ептен бизарни посакувања имате :rofl: :rofl: . Аман бе :D
    Јас искрено сакам да им влевам само во потсвеста на тие околу мене :$ . Скромно нели? Онака колку да знам што мислат, што планираат... :D 8)
     
  2. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Бизарно посакување? Џастин Бибер е конечниот одговор.
    Ах да е до мене. Би му го кубела секое влакно од косата, после веѓите, трепките, забите, јазикот, ушите, ноктите, прстите... дел по дел. :devil:
    Цревата со бурмашина ќе му ги вадам и на крај со циркулар.
    Ете до тој степен ме нервира. |(
     
    На Hipster, WhiteButterFly5, SexyPrincess и 2 други им се допаѓа ова.
  3. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.110
    Допаѓања:
    2.701
    Пол:
    Женски
    Не е баш бизарно ама ептен е невозможно тоа што го посакувам јас Ха ха .Сакам да летам како Супермен!!А и ќе заборавев сакам и да им читам мисли на луѓето
     
  4. LadyN

    LadyN Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    265
    Допаѓања:
    124
    И јас сакам да читам мислиииии, ех баш интересно тогаш би било :)
    Не сум до толку морничава ха ха ха :lol:
     
  5. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Мене пак пола од мислењава не ми делуваат како бизарни :^)
     
    На Domino му/ѝ се допаѓа ова.
  6. doll

    doll Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2009
    Пораки:
    328
    Допаѓања:
    115
    би сакала да имам таква моќ, да се видам се почуствувам ! да слушам кога некој лошо мисли или зборува за мене и во моментот да му нанесам таква бол, од која ќе му се заврте во главата :lol:
     
    На AnnaSSnape21 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Neytiri

    Neytiri Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.289
    Допаѓања:
    2.457
    сакам мала зоолошка дома лав,тигар,слон,мајмун,мечка,волк итн :$ сакам да читам мисли и да летам. сакам да сум делфин :inlove:
     
    На andzelikaa му/ѝ се допаѓа ова.
  8. KejtiKaulitz

    KejtiKaulitz Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2010
    Пораки:
    177
    Допаѓања:
    42
    Желба? Хах и јас сакам Вампир да бидам, уште од малечка ме фасцинирале тие суштества кои живеат вечно, а не денеска како што се прикажани во Twilight туку оние `Вистинските`. Некои само ради Edward Cullen го сакаат тоа, но еден другар мој од Романија ме натера да гледам на вампирите со поинакви очи, дека тие имаат пред се тежок живот, не е се како на филмовите, супер моќи и бесконечност, тие треба да се кријат од луѓето да живеат во осаменост, не верувам дека некој може да стане вампир ако го каснат :$ но барем може да има малку од нив кои така се родени, ако се станувало вампир од 1 гриз до сеа немало да постојат луѓето, цел свет би се повампирел хахах

    Ама сепак е некоја желба, барем да можам да читам мисли и да знам што мислат другите за мене.
    А уште една желба отсекогаш ми била да се отвори некое школо за магии како Hogwarts од Harry Potter филмовите, ама да е барем мал дел од тоа вистина ;(

    Секогаш си викам : If there was magic, the world would be a better place to live :))
     
    На AnnaSSnape21 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Чекај, а ти веруваш дека постојат вампири и живеат вечно? :rofl: :rofl:
     
  10. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Морам да се надоврзам нешто со Трендафилка. Обично на ваквите теми одма пишувам одговор , без да читам напред, ама сега баш ме интересираше.
    Бизарната желба на Трендафилка за шипка за играње во собата, долго време е и моја желба. :tmi: Нависитна ми е голема желба, и речиси има две години како константо размилувам да си вградам една. Ама ете, и јас имам налетно на луѓе што ме гледаа малку попреку.... како и да е, убедена сум дека желбава ќе ја исполнам.

    Имам и други, мнооогу други бизарни желби,ама ајде ќе си ги чувам.


    А да! Повеќето од тие што ги прочитав понапред, баш не се бизарни желби. Дај не ме зафркавајте.... |(
     
  11. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.752
    Допаѓања:
    65.220
    Пол:
    Женски
    Темава ми делува како онаа Што ве прави чудни :^) На крај испаѓа дека нема ништо чудно, или бизарно во случајов и сите сме горе доле исти.
    Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else. :!:

    Инаку, за тоа со шипката, е тоа би му го припишала на дечко ми, тоа е негова желба :lol:
    И тоа со читање на мислите ме бендисува :geek:
     
    На ivimis му/ѝ се допаѓа ова.
  12. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    Гледам се спомнува шипка, едно друго... Искрено отсекогаш сум посакувала еден стриптиз да извртам :lol: Ама некогаш, ама најискрено, кога ќе одам на одмор (некаде настрана), има да извртам па што сака нека биде :D
    Еееее што убаво тогаш ми рече дечко ми кога бевме во Бугарија, да се качам на шанкот да играм, јас неее, срамота... пффф абе не дека ми беше срамоте, бев налеана со текили и коктели, ете затоа не се качив, главечки ќе се струполев во ,,публиката,, па и мене како оној бушавиот Канго немаа да ме фатат, туку место ќе ми направеа да се догребам на земјата :( :D
     
    На ivimis му/ѝ се допаѓа ова.
  13. KejtiKaulitz

    KejtiKaulitz Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2010
    Пораки:
    177
    Допаѓања:
    42
    Дека постојат ДА баба ми ми има раскажувано многу случки за тоа за нејзиниот прадедо, ама не дека живеат вечно, тоа сепак си е од научната фантастика.. нема доказ дека некој вечно живеел xD
     
  14. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    Сакам да ги читам мислите на луѓето, да ја доживеам епокалипсата, да имам гооолеми црни крилја и да бидам добра но секси вампирка :D Да направам луѓето кои си ги замислувам да постојат :x да престанат да владеат болести на светот (по моја заслуга). Сакам да ѕирнам во времето на Elisabeth Bathory :tmi: и да можам да и се придружам во сечењето на младите злобни девици бидејки сакам крв. Се надевам дека не ве исплашив многу :$ Сепак се трудам да бидам нормална! А ко за беља стално се замислувам како главна улога поготово во некои од македонскиве филмови :?: поготово во еден. И сега се ова заедн незнам колку е нормално ама знам дека е малку бизарно.
     
    На ivimis му/ѝ се допаѓа ова.
  15. KejtiKaulitz

    KejtiKaulitz Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2010
    Пораки:
    177
    Допаѓања:
    42
    Хаха според мене не е нешто многу страшно xD ама јако е што сакаш да знаеш што мислат луѓето..
     
  16. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски



    Те замолувам да пишуваш со мали букви и без боја. Големината и боите се кроситат за потенцирање!
    Ти кажувам добронамерно, зошто ако не се поправиш ќе имаш опомена од модератор, и бришење на мислењето.
     
  17. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    Да да после ми текна и на мене. Нема проблем, во иднина нема да пишувам со големи задебелини букви. Може само бојата да биде лилакова, розева или некоја поинтензивна. Па, се надевам нема да пречи :)
     
    На AnnaSSnape21 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.752
    Допаѓања:
    65.220
    Пол:
    Женски
    Јас имам некое бизарно посакување некои членки на форумов да се оправат и да ги следат правилата. Ама изгледа само тоа и ќе си остане, бизарно посакување.
     
    На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
  19. pink4ever

    pink4ever Популарен член

    Се зачлени на:
    23 октомври 2010
    Пораки:
    1.042
    Допаѓања:
    1.012
    Еве ја мојата желба што ја напишам малку поназад во оваа тема. Само сега со слика.
    [​IMG]

    Да имам ваков тв.
     
  20. senza.parole

    senza.parole Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    3.406
    Допаѓања:
    22.589
    Пол:
    Женски
    Како една група на ФБ:
    Сакам барем на еден ден да летам, да бидам невидлива и да можам да читам мисли :P
     
    На la-chicka му/ѝ се допаѓа ова.