1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бизарно

Дискусија во 'Секс' започната од mihaela.barbi, 15 септември 2012.

 1. mihaela.barbi

  mihaela.barbi Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  133
  Епа вака решив да разработиме една се по актуелна тема "Бизарноста" со разбојот на интернетот секјдневно сме во можност да видиме многу бизарни работи, и се би било во ред доколку таа бизарност не ни се пресели и vо креетот, па незнам дали под влијание на интернетот или од болната фантазија на мажите, секојднено добиваме бизарни предлози за секс . Па ме интересира кој е нај бизарното нешто што сте го направиле,виделе или кој бил најбизарниот предлог што сте го добиле од сегашниот, или од нкој од бившите партнери.
   
 2. bitolski69

  bitolski69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  23
  Ај кажи прво за тебе. Не залудно ја отвараш темата.
   
  На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mihaela.barbi

  mihaela.barbi Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  133
  Па еве ке ви кажам еден мој пример што ми се случи една случка која според мене беше прилично бизарно тоа што го видов. Имав врска јас со еден тип и после 2-3 месеци појдов кај него дома и тој отиде да се истушира. И после некое време ми вика дојди душо нешто да ти покажам.
  И влегувам јас а тој ми вика сега ќе ти покажам нешто што мене многу ме возбудува, но те молам немој да ме откачиш затоа што незнам како ќе го прифатиш тоа , но тоа е мој фетш(ма да според мене тоа е идиотштина а не фетиш) и викам ок ајде да видам што е тоа. И како што лежеше во кадата го фаќа патлакот, и почнува да уринира по себе, тоа гради лице се јок се направи, и што беше најчудно како уринираше по себе добиваше се поголема ерекција, и на крајот сврши без да го дрка без ништо. Е тоа е една бизарна случка што ми се има случено.
   
 4. makarov

  makarov Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2012
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  Интересна тема, посебно фактот што во денешно време и оние без желба за бизарности во сексот, се предизвикани да испробаат некоја, или подсвесно да им се всади како желба да се испроба гледајќи се тоа што се сервира на интернет, а со тек на време несвесно им преминува во некаков си фетиш ако може да се нарече така.

  Што се однесува до искуство до сега од машка страна не сум имал некое посебно бизарно искуство, а тоа поради фактот што сепак женската популација по тешко се отвара пред машкото кога се работи за бизарности од една страна, а од друга страна неспорно е дека нежностите и убавите работи се предзнак на женскиот свет, барем сеуште :)
   
 5. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  265
  Лично, не ми се случило ништо бизарно, за среќа. Ама знам за една машка личност што ужива да си става пенкало/молив/свеќа во анусот додека има односи. :^)
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  и мене ми се нема десено вакво нешто до сега...ууууу.недај боже
  али знам примери на кои им се случиле-страшно :x
   
 7. mihaela.barbi

  mihaela.barbi Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  133
  Па не би било лошо да ни раскажеш ти, и останатите членои и примери од туги искуства не само сопствени или нешто што сте го виделе на нет а ви делувало бизарно.
   
 8. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.085
  Допаѓања:
  7.619
  Имав дечко многу се опушташе на јавни места. Првите 10 мин како да се срами, како првпат да ме гледа во живот, а послекога ќе почне да се опушта, рацете директно долу. Морав да го опоменувам. Еднаш се возевме во такси, и гледам ми се доближува да ме залапа, елел и само еден остар поглед му направив и не направи ништо. Брука. Не сме дечишта од 15 год па да не гледа таксистот како се лапаме, за никаде.
   
 9. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.085
  Допаѓања:
  7.619
  Грозно, и го откачи?Јас би го откачила. ууффф
   
 10. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски

  епа еве вака-моја колешка и блиска пријателка се жали на партнерот дека ужива кога таа врши голема нужда па потоа бара да му се натрти-се извинувам на изразот и на вулгарноста,и да ја мачка со уље анусот и да ја удира толку силно што секогаш има модринки и на сето тоа немаат однос туку од самиот чин него му се дига и свршува во гаки сам без да си го допира,и без да имаат сексуален чин-само од дејството што и го прави завршува работа-СТРАШНО!!!
   
  На Ticaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.085
  Допаѓања:
  7.619
  Боже болни луѓе. Па и тој , ама и таа што трпи такви гнасотии. Па нели и е срам пред друг да врши нужда и таква посрама некој да ја гледа и допира. Лелел колку настрани луѓе има.
   
 12. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  мене ми раскажа една пријателка идеше со еден и одма го откачи после некое време кога и кажа што го возбудува и викал облечи го ова го купив за тебе и тоа еден фустан кожен црн припиен за нејзе и таа си помислила ок ај посекси повозбудлив секс и кога и рекол знаеш што ме возбудува да ме удираш со сета сила со рацете по целото тело и на другарка ми и паднало чудно мислиш ќотек да јадеш од мене :lol: и рекол дека тоа го возбудува |( и другарка ми вика го мавав со сета сила се слушаа пукотници беше цел црвен како рак се смеев под мустаќ неможев да се воздржам кога го гледав колку беше запален ,стенкаше викаше посилно богда чува ми вика мене ми беше ненормално и морав да му раскинам се чувствував како да сум со психопат и не ми се веруваше кога ми рече да му го мавам за да свршел :lol: абе женски кога ми го кажуваше ова морници ме фатијаза за мене тоа колку е невкусно и непривлечно блјак свашта
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.085
  Допаѓања:
  7.619
  Во право си , и мене страв ќе ме фати од таков некој, ќе бегам на км од него. Ај ќе си најде некоја како него, со исти желби.
   
 14. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.786
  Пол:
  Машки
  Еј па сеа и ти, болни...
  Мислам ова е стварно смешен случај ама да не претеруваме.
  Имале фетиши луѓето, голема работа.
  Сите сме по малку настрани, без разлика дали сме спремни да признаеме или не. Некои повеќе некои помалку....
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  771


  оооо замисли ги смао двајцата со модрици по целото тело хахаххха
   
 16. mac22

  mac22 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  14
  каде ги наогате такви болесници многу ме интересира
   
  На Bitter-Sweet и lady.jk им се допаѓа ова.
 17. andjela.p

  andjela.p Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Iskreno decko mi mozno e da ima takvi pretenzii da mocam vrz nego, posto nekolku pati mi ima spomnato onaka ko na sala, daj boze da ne e nekoj takov. A jas da si kazam za mene, od sekogas sum sakala za vreme na seks da me ponizava partnerot, ne znam zasto, otsekogas me palelo, pa duri i da mi udri slakanica ili da me davi. Otsekogas sum mislela deka sum sadist, ama se ispostavi obratnoto vo seksot
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Beatriche19

  Beatriche19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  85
  Ма немој да ме је*еш бре!!! :D :D
   
 19. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  88
  Посакувам див секс со малку повеке сила,шамари,гребаници,врзување,давење,кубење тоа ме пали ..Но ништо поозбилно или настрано сепак мислам дека овие работи ако не 100 посто од паровите ги прават барем 80посто :D :D
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.629
  Допаѓања:
  59.509
  Пол:
  Женски
  Досега најбизарното нешто со кое сум се соочила е идејата на бившиот да ми сврши на фаца. Тоа му било на некој начин фетиш и сакал да го испробаме. Најверојатно го видел во некој порно филм. Кога ќе си помислев како гнасно ќе изгледам јас тогаш се прашував како може тоа да го посака и таква да ме гледа. Не знам, мене тоа ми беше најдебилно нешто досега и нормално дека не се согласив на тоа.