1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бизнис Идеи

Дискусија во 'Канта' започната од Jovanovski94, 8 јануари 2016.

?

Бизнис идеи , Приватен бизнис

 1. Билна Аптека

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Суплементи за Бодибилдинг

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Кафиќ

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Мини маркет

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jovanovski94

  Jovanovski94 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2015
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Машки
  Што вие би отвориле во сопствен дуќан
  Која е вашата желба да работите и вие да бидете газда
  Кои се вашите идеи за сопствен бизнис
  споделете било каква идеја што би отвориле додека имате можност
   
  На Спонџ Боб 98 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.