1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Билборди

Дискусија во 'Канта' започната од Macheto07, 2 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macheto07

  Macheto07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  12
  Здраво на сите, сакам да ве прашам дали тука на форумот има некој што работи во фирма за билборди да ми објасни нешто повеќе во врска со билборд :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.