1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Билјанини извори

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од morkov4eto, 30 јули 2010.

 1. morkov4eto

  morkov4eto Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  9
  Добро женски веке недела дена се караме со другарка ми во врска со местоположбата на билјанини извори...
  Знаеме дека се во Охрид али не знаеме во кој дел точно
  Знае ли некој да ни каже ?
  Фала мн однапред
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Билјанини извори се наоѓаат.... позади истоимената спортската сала.
  Од подвижниот мост лево по каналот.
  Или по патот што води накај плажа, после спортската се скршнува десно.
  Ама инструкции дадов :D
   
 3. soncenceto.matea

  soncenceto.matea Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  57
  Ммммм сакам ручек на Биљанини извори:)
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Биљанини извори е прекрасно место, како и цел Охрид. За лето е рај, уживање...
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.