Бинго

Дискусија во 'Канта' започната од Siksi, 27 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Siksi

  Siksi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  305
  Играј бинго за инает на комшијата !! :D :D
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.962
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.