1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Биолифтинг третман

Дискусија во 'Фитнес' започната од Macheto07, 7 јуни 2016.

 1. Macheto07

  Macheto07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  12
  Здраво девојки, дали некоја од вас има било какво искуство со биолифтинг (третманот е за затегнување и подигнување на кожата) ,споделете искуство :)