Биолошки Нагонски Нормални Инстинкти

Дискусија во 'Канта' започната од AngelinaLoli, 20 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Зш постојатбиолошките наши инстикти?Воземјаните не создале СО инстинкти???
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.651
  Пол:
  Женски
  За да биде интересно.
   
  На buba4e89 и AngelinaLoli им се допаѓа ова.
 3. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.981
  Пол:
  Женски
  Од кај знаеш дека вонземјаните не создале со инстинкти?
  Ги виде кога не создавале што правеле?:?: :wasntme:
   
 4. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.615
  Пол:
  Женски
  Што ти е со прашањево?
   
  На AngelinaLoli му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Хахахахаахаа..знам..
   
 6. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па според Визија...
   
 7. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Мн е комплицирано?
   
 8. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.981
  Пол:
  Женски
  Каква визија? Визии доживуваш?8-|
   
  На SummerGirl и LadyLollypop им се допаѓа ова.
 9. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па да вајда..хахахаха
   
 10. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.999
  Допаѓања:
  50.403
  Пол:
  Машки
  Знаеш ли барем една просто проширена реченица да пишеш ? Ако веќе отвараш вакви дипшит теми
   
  На Annora, Lolipop23, WildMk и 7 други им се допаѓа ова.
 11. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.981
  Пол:
  Женски
  Ахам, добро следен пат на Визија да ги поздравиш вонземјаните од мене и речи им дека ги чекам да се запознаеме:handshake: :hai:
   
  На buba4e89, Annora, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па да али да не се заморувам и затоа пишав на кратко..
   
 13. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Баш си откачена..
   
 14. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.981
  Пол:
  Женски
  Не ма мртва озбилна сум:nod:
   
  На buba4e89, SummerGirl и AngelinaLoli им се допаѓа ова.
 15. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.999
  Допаѓања:
  50.403
  Пол:
  Машки
  Замори се марсовке,образложи ги фактите за биолошките нагонски нормални инстинкти
   
  На Annora, Kimberly11, Purplelilac и 5 други им се допаѓа ова.
 16. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ok
   
 17. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Хахаха..да бе се гледа...
   
 18. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Мислиш на воземјанке???
   
 19. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.981
  Пол:
  Женски
  Стварно? А што тоа се гледа? Вонземјаните?
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па сите сме воземјани...уаааууу..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.