1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Биолошки Нагонски Нормални Инстинкти

Дискусија во 'Канта' започната од AngelinaLoli, 20 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Зш постојатбиолошките наши инстикти?Воземјаните не создале СО инстинкти???
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.133
  Допаѓања:
  76.493
  Пол:
  Женски
  За да биде интересно.
   
  На buba4e89 и AngelinaLoli им се допаѓа ова.
 3. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  9.993
  Пол:
  Женски
  Од кај знаеш дека вонземјаните не создале со инстинкти?
  Ги виде кога не создавале што правеле?:?: :wasntme:
   
 4. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.121
  Пол:
  Женски
  Што ти е со прашањево?
   
  На AngelinaLoli му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Хахахахаахаа..знам..
   
 6. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па според Визија...
   
 7. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Мн е комплицирано?
   
 8. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  9.993
  Пол:
  Женски
  Каква визија? Визии доживуваш?8-|
   
  На SummerGirl и LadyLollypop им се допаѓа ова.
 9. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па да вајда..хахахаха
   
 10. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  52.864
  Пол:
  Машки
  Знаеш ли барем една просто проширена реченица да пишеш ? Ако веќе отвараш вакви дипшит теми
   
  На Annora, Lolipop23, WildMk и 7 други им се допаѓа ова.
 11. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  9.993
  Пол:
  Женски
  Ахам, добро следен пат на Визија да ги поздравиш вонземјаните од мене и речи им дека ги чекам да се запознаеме:handshake: :hai:
   
  На buba4e89, Annora, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па да али да не се заморувам и затоа пишав на кратко..
   
 13. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Баш си откачена..
   
 14. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  9.993
  Пол:
  Женски
  Не ма мртва озбилна сум:nod:
   
  На buba4e89, SummerGirl и AngelinaLoli им се допаѓа ова.
 15. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.882
  Допаѓања:
  52.864
  Пол:
  Машки
  Замори се марсовке,образложи ги фактите за биолошките нагонски нормални инстинкти
   
  На Annora, Kimberly11, Purplelilac и 5 други им се допаѓа ова.
 16. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ok
   
 17. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Хахаха..да бе се гледа...
   
 18. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Мислиш на воземјанке???
   
 19. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  9.993
  Пол:
  Женски
  Стварно? А што тоа се гледа? Вонземјаните?
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 20. AngelinaLoli

  AngelinaLoli Нов член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2020
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Па сите сме воземјани...уаааууу..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.