babylove овошни кашички

Биотехнички факултет-Битола

Дискусија во 'Образование' започната од M-lady, 15 јануари 2013.

 1. M-lady

  M-lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  5
  Да не знае до кога е уплаќањето за семестар на биотехнички?
   
 2. curious-doll

  curious-doll Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  762
  e toa i mene me interesira, ako ima nekoj neka pise... i za sistematski do koga?
   
 3. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.037
  Јас се запишав на овој. :)
   
 4. NikiBastore

  NikiBastore Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2016
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  Си завршила многу уба работа да знаеш (facepalm):lol: