1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Биохемиски факултет

Дискусија во 'Образование' започната од Ema007, 1 март 2016.

 1. Ema007

  Ema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Здраво :) Дали има некој што студира на биохемискиот факултет за да може да ме упати што се учи, дали е лесно или тешко, и некои други општи прашања? Ви благодарам однапред :) :*
   
 2. Freja.Stella

  Freja.Stella Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  51
  И мене ме интересира .. anyone ?