1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Биохемија

Дискусија во 'Образование' започната од wild.girl, 4 ноември 2011.

 1. wild.girl

  wild.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  барав овде но не можев да најдам ... ако може да ми помогнете .. :)
  доколку завршите биохемија, каде може да се вработите, лесно ли е ... и ме интересира нешто во врска со воена академија :) бчагодараам однапред ;)
   
 2. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  1.081
  Пол:
  Женски
  Во секоја лабораторија можеш да работиш со биохемија... а за лесно или тешко, тоа сепак си е индивидуално, само бара многу вложување на труд
   
 3. kajl

  kajl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  216
  Пол:
  Женски
  некој друг да сподели искуство?